КОЗАЦЬКИМИ ШЛЯХАМИ

Перша писемна згадка про українських козаків міститься у хроніці М. Бєльського від 1489 р., перше козацьке укріплення у 1552 р. збудував на дніпровському острові Мала Хортиця Д. Вишневецький.
Військово-політична організація Запорізька Січ в окремі періоди сягала 16-22 полків, що в свою чергу поділялися на сотні.


Туристично-екскурсійний напрям «Козацькими шляхами» відтворює картини героїчних козацько-селянських повстань кінця ХVI – початку ХVII ст. і битв Визвольної війни українського народу під проводом Богдана Хмельницького 1648-1657 рр., а також ХVIII ст.


Туристи побувають там, де колись вели бої з супротивником козаки на чолі з Северином Наливайком, Максимом Кривоносом, Іваном Богуном, Максимом Залізняком і багатьма іншими.
Під час екскурсій можна багато дізнатися про життя, побут, звичаї безстрашних лицарів-козаків – захисників рідної землі.


Цікавими є маршрути «До гетьманської столиці Чигирина» (Київ – Переяслав-Хмельницький – Чигирин – Суботів – Холодний Яр), «Шляхами Запорозької Січі», «Пилявецька битва 1648 р.», «Героїчні сторінки Зборівської битви (1649 р.)», «До пам’яток козацької слави» (Київ – Переяслав-Хмельницький) та ін.


Екскурсії розраховано на учнівську та студентську молодь, людей середнього віку, пенсіонерів, а також відпочиваючих в оздоровницях, на туристичних базах, у кемпінгах, готелях, мандруючих за туристичними маршрутами.

Tour КОЗАЦЬКИМИ ШЛЯХАМИ image
Author:
Tourstart plan ride share logo
Tourstart.org
екскурсія, побут, звичаї, зборівська битва, запорізька січ, холодний яр, пилявецька битва, vi, vii, viii