Subscribe to TourNews

Motocyklisty na całym świecie mogą dzielić się prz

Friday, September 17, 2010 @ 20:51
Podstawowym pytaniem dla wielu motocyklistów jest, jak uzyskać pełny potencjał z ich motocykli. Wiele odrodzonych motocyklistów, jak również innych bikerów, stale poszukują sposobów, jak zoptymalizować rozrywki o motocykle

Exploring
Motocyklisty na całym świecie zawsze mieli interes do jazdy i zwiedzania zarówno społeczności lokalnej, jak i reszty świata. Problem był zawsze w tym, że możliwości były ograniczonymi przez liczbę naturalną ze znajomych bikerów i sieci które oni tworzyli.

Wielu bikerów lubią podróżować jak na dużych, jak i krótkich dystansach i w nowych obszarach, a więc była naturalną konsekwencją dla Jan A. Pedersen założenia www.tourstart.org. Strona powstała z celem, umożliwiając motocyklistów na całym świecie, aby stać się w jedności, budować przyjaźni i udostępnić przygody .

Usunięcie opon
Zasadnicze pytanie odnośnie możliwości przeznaczenia wydaje się po wyrzuceniu opon w garażu i zadowolono myśleć o związku z motocyklem. Po tym pojawia się pragnienie, aby było jak najwięcej zabawy i przygody z jazdą na motocykle, na ile to możliwe.

Inspiracja
Wielu moto bikerów korzystają się ze swoich sieci, aby uzyskać inspirację, ale u większej perspektywie, rzeczywistość jest taka, że dla wielu moto bikerów sieć jest ograniczoną z takiej czy innej strony. Sieci społeczne, często w klubie motocyklowym lub z innymi przyjaciółmi biker, ale jeszcze są źródłami inspiracji. Na co dzień wielu motocyklistów czytają wydania, aby uzyskać inspirację dla nowego miejsca docelowego lub żeby rozmawiać z przyjaciółmi.


Planowanie
Jeśli chodzi o planowanie wakacji, dostaje jeszcze trudniejszej sytuacji. Wykonuje się wyszukiwanie dla najlepszych i najbardziej wartościowych informacji, gdzie i jak zaplanować tour. Często dążymy do książek o podróżach lub do Internetu z celem ogólnym.
Dla rozwiązania tych kwestii www.tourstart.org rozwinął siec społeczną dla bikerów na całym świecie. Myślenie Tourstart jest zabezpieczenie jazdy motocyklem dla bikerów, co daje dobre doświadczenie, zaczynając od po początku do końca domu. Wielu motocyklistów są urządzeni GPS, dla tego Tourstart strona, która jest zoptymalizowana zarówno w odniesieniu do wszystkich poziomów użytkowników komputerów PC, ale również oferuje wszechstronne funkcji GPS.

“Tourstart chce być światowym liderem w dziedzinie wspólnotach mających na celu udziału przygody"- powiedział Jan A. Pedersen, założyciel Tourstart "Stworzyliśmy stronę internetową, gdzie dużo uwagi poświęcono integracji GPS i prostemu interfejsu”.

Na stronie internetowej użytkownicy mogą budować sieci społeczne poprzez tworzenie własnego klubu motocyklowego, plan działań i akcji oraz toury lub po prostu czerpać inspirację z jazdy na ładnych trasach. Celem strony internetowej jest zapewnienie funkcji i narzędzi w celu zwiększenia społecznego myślenia i wykorzystania motocykli

Międzynarodowy
“Jak na stronie internetowej będziemy mieć specyficzny dla języka przód, wspólnota motocykli jest łatwą w obsłudze dla użytkowników WWW”, kontynuuje Jan A. Pedersen.

O Tourstart
Tourstart to duńska firma start-up, gdzie podstawową ideą jest strona internetowa, która powstała pod koniec 2007 roku.Wszystko pochodzi od idei dzielenia przygód i ustalenia stosunków na całym świecie. Od uruchomienia idea została udoskonalona i zmienia się odpowiednio do zwrotne w okresie rozwoju.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji, prosimy o kontakt:

Tourstart ApS
Loevet Moellevej 6
DK-8740 Braedstrup
info@tourstart.org PDF downloadDownload the PDF
Upgrade to
PRO
Ride your dream
tours with Tourstart
  • Download to GPS 

  • Navigate using the Android app 

  • Navigate using the iPhone app 

USD 19
each
PER YEAR
more...
You are recommended to update to the latest version of Internet Explorer.
To assure all functions on Tourstart are working correct, we recommend you to upgrade your browser, or use one of the other browsers: