Subscribe to TourNews

GPS вечір

Monday, August 15, 2011 @ 16:20
У Вас є GPS і Ви хочете знати як зробити його використання зручнішим? Ви хочете планувати або знаходити захоплюючі поїздки на мотоциклі?

Якщо так -тоді www.tourstart.org проведе для Вас і Вашихдрузів безкоштовний GPS вечір, представляючи Вам можливості планування поїздки на мотоциклі і її передачу на Ваш GPS. Досліджені найвідоміші типи GPS, на яких і буде продемонстровано, як планувати тур і передавати його, наприклад, на Garmin , TomTom чи Navigon .

Ми зустрінемося в зручному для Вас місці і проведемо декілька годин разом, де Ви ознайомитеся з Турстартом і його функціями, працюючи частково з Вашим власним GPS і комп'ютером, роблячи Ваш GPS для Вас зручним.

На GPS вечері Ви зможете:
- дізнатися, як зробити використання Вашого GPS зручнішим
- спланувати тур і передати його на Ваш GPS
- спланувати тур і поділитися ним з іншими мотоциклістами, щоб вони також змогли завантажити інформацію про тур і дані GPS.

Tourstart - безкоштовний вебсайт, де мотоциклісти можуть обмінюватися подіями, турами і мотоклубами.Tourstart - некомерційний вебсайт, який керується інтересами тих, хто любить подорожувати на мотоциклі. Зв'яжіться з Яном А. Педерсеном по телефону 45 42 550 660 або jap@tourstart.org, щоб домовитися про зустріч. Зверніть увагу, вечір GPS - безкоштовний.
Upgrade to
PRO
Ride your dream
tours with Tourstart
  • Download to GPS 

  • Navigate using the Android app 

  • Navigate using the iPhone app 

USD 19
each
PER YEAR
more...
You are recommended to update to the latest version of Internet Explorer.
To assure all functions on Tourstart are working correct, we recommend you to upgrade your browser, or use one of the other browsers: