Subscribe to TourNews

Мотоциклісти тепер можуть розділити пригоди

Thursday, March 18, 2010 @ 18:38
Головне питання для багатьох мотоциклістів полягає у тому, як використовувати ввесь потенціал свого мотоциклу. Багато байкерів, що відроджуються, а також інших байкерів, постійно шукають шляхи оптимізації використання байку.

Відкриття
Мотоциклісти усього світу завжди любили подорожувати і відкривати світ. Проблема була лише в тому, що можливість спільної подорожі обмежувалась числом друзів байкерів і мережею, яку вони створили.

Багато байкерів полюбляють подорожувати як на великі, так і на короткі відстані, відкриваючи для себе нові маршрути. З цією метою Ян А. Педерсен вирішив заснувати www.tourstart.org. Веб-сайт був створений з метою об’єднання мотоциклістів у всьому світі, щоб формувати дружні зв’язки і ділитись пригодами.


Захоплення мотоциклом
Головне питання стосовно вибору пункту призначення з'являється ще в гаражі, коли Ви із задоволенням думаєте про те, як добре мати мотоцикл. Після цього виникає бажання отримати якнайбільше задоволення і максимум пригод від їзди на ньому.

Натхнення
Багато мотоциклістів черпають натхнення в своїх байкерських мережах, але реальність така, що для багатьох вона залишається обмеженою з тієї чи іншої сторони. Для натхнення на нові подорожі вони читають Мотожурнали чи спілкуються з друзями.


Планування
Ще складніше становище, коли справа доходить до планування подорожі. Для отримання корисної інформацію про те, куди і коли краще поїхати, пошук часто здійснюється в туристичних книгах або в Інтернеті у пошуковій системі.
Для вирішення цих питань www.tourstart.org розробив соціальну мережу для мотоциклістів всього світу. Турстарт - вебсайт, оптимізований для всіх рівнів користувачів ПК з функціями інтеграції GPS. Ідея Турстарту - це спільні пригоди та обмін досвідом між мотоциклістами.

"Турстарт прагне стати світовою лідируючою мото-спільнотою, основна мета діяльності якої спрямована на обмін пригодами - сказав Ян А. Педерсен, - засновник Турстарт. Ми зробили сайт з можливістю інтеграції з GPS і простим інтерфейсом користувача".

На сайті користувачі можуть створювати свою соціальну мережу, створивши власний МотоКлуб; планувати та брати участь у заходах, турах, чи просто отримати задоволення від поїздки гарним маршрутом. Метою сайту є надання можливостей і інструментів для поліпшення соціального мислення та використання мотоциклів.

Міжнародний
"Коли веб-сайт буде мати різні мови інтерфейсу, він буде доступний користувачам всього світу", - додав Ян А. Педерсен.

Про Турстарт
Турстарт - данська починаюча компанія, метою якої було створення наприкінці 2007 року міжнародного веб-сайту, основна ідея якого - обмін пригодами а також встановлення зв'язків по всьому світу. З самого початку ідея була вдосконалена і відповідним чином змінена завдяки зворотньому зв’язку.

Для отримання детальної інформації, звертайтесь за адресою:

Tourstart ApS
Loevet Moellevej 6
DK-8740 Braedstrup
info@tourstart.org PDF downloadDownload the PDF
Upgrade to
PRO
Ride your dream
tours with Tourstart
  • Download to GPS 

  • Navigate using the Android app 

  • Navigate using the iPhone app 

USD 19
each
PER YEAR
more...
You are recommended to update to the latest version of Internet Explorer.
To assure all functions on Tourstart are working correct, we recommend you to upgrade your browser, or use one of the other browsers: