Subscribe to TourNews

Бріджстоун /Bridgestone / підтримує Tourstart

Monday, May 21, 2012 @ 18:02
Tourstart радий повідомити, що Бріджстоун /Bridgestone/ - найбільша світова компанія з виготовлення шин і гуми - тепер підтримує Tourstart.

Бріджстоун займається виробництвом мотоциклетних шин, чому на підтвердження такі слова: "Ваша подорож, наша пристрасть». Мета Турстарту забезпечити мотоциклістів всіма можливостями для створення якомога зручних подорожей. Між двома компаніями багато спільного, ось чому Бріджстоун вирішив підтримувати Турстарт.

Менеджер з продажу мотоциклетних шин, Карстен Мортенсен коментує: "Бріджстоун захоплюється мотоподорожами і підтримує ті компанії, які допомагають організувати чудові мототури. І так як Турстарт займається цим, для нас стало очевидним надавати йому підтримку".

Власник Турстарта, Ян Агнолетті Педерсен, продовжує: "Те, що Бріджстоун підтримує Турстарт, є дуже великим знаком визнання. Підтримка Бріджстоун і позитивні відгуки наших користувачів вказують нам, що ми на правильному шляху".

Турстарт - безкоштовний веб-сайт для мотоциклістів, обгрунтований на ідеї того, що мотоциклісти зі всього світу, можуть безкоштовно ділиться подіями, мототурами, а також створювати їх і з легкістю передавати їх на GPS навігатори.

Травень 2012
Upgrade to
PRO
Ride your dream
tours with Tourstart
  • Download to GPS 

  • Navigate using the Android app 

  • Navigate using the iPhone app 

USD 19
each
PER YEAR
more...
You are recommended to update to the latest version of Internet Explorer.
To assure all functions on Tourstart are working correct, we recommend you to upgrade your browser, or use one of the other browsers: